Menu

Kim jesteśmy?

Zięba & Partners to kancelaria tworzona przez zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i zorientowanych biznesowo prawników oraz doradców podatkowych, którzy zdobywali swoje doświadczenie zawodowe w międzynarodowych oraz wiodących polskich firmach prawniczych. Nasz stale powiększający się zespół liczy obecnie prawie 40 prawników i ekspertów podatkowych specjalizujących się w kluczowych dziedzinach prawa i obszarach działalności gospodarczej, w szczególności:

O Zięba & Partners

Nasze zasady

Nasza kancelaria wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Wyprzedzając trendy, już dziś zapewniamy nowatorskie podejście do usług prawnych:

Inny zakres usług

Usługi wykraczające poza prawnicze ramy
Na przestrzeni ostatnich lat obserwuje się znaczący wzrost potrzeb klientów związanych z kompleksowym wsparciem prowadzonej przez nich działalności. Nasze doradztwo, poza usługami stricte prawnymi, obejmuje między innymi usługi doradztwa biznesowego, w tym business matching, strukturyzowanie projektów i doradztwo transakcyjne, opracowanie strategii biznesowych czy zarządzania wizerunkiem i sytuacjami kryzysowymi.

Inne podejście

Twórcze podejście do zastanych norm
Naszym celem jest umożliwienie klientom realizacji ich planów biznesowych zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Jeżeli trzeba, tworzymy kontrargumentację do utartych norm, szukając nieszablonowych, nowatorskich rozwiązań. Nasi prawnicy oraz dedykowane zespoły wsparcia biznesowego mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w zakresie swojej działalności innowacyjnej, co potwierdza wyróżnianie naszych prawników w dorocznym rankingu “Innowacyjni Prawnicy” (Innovative Lawyers) przeprowadzanym przez Financial Times.

Inna jakość

Łączenie prawa i biznesu
Świadczymy usługi na rzecz biznesu, w związku z czym, aby czynić to w możliwie najlepszy sposób, chcemy wiedzieć i przede wszystkim rozumieć jak funkcjonuje prowadzona przez Państwa działalność. Im lepiej Państwa znamy, tym bardziej jesteśmy w stanie służyć Państwa interesom. Nasi prawnicy są także ekspertami w ramach branż i sektorów na rzecz których świadczą usługi, uczestniczą aktywnie w życiu przedsiębiorstw, aby jak najlepiej rozumieć codzienne wyzwania, szanse i zagrożenia. Jesteśmy Państwa partnerem w biznesie.

Jednocześnie dbamy o podstawowe wartości zawodów prawniczych:

Najwyższe standardy

Współpraca z najlepszymi
Rozumiemy, że naszą wartością są ludzie, dlatego pracujemy wyłącznie z najlepszymi prawnikami, nieustannie pogłębiającymi swoją wiedzę, zajmującymi się prawem z pasją, dbającymi o swój rozwój. Stawiamy na doskonałe wykształcenie, kreatywność i otwarty umysł, a także pracowitość i dobrą organizację.

Staranność

Dbałość o szczegóły
Świadcząc nasze usługi kierujemy się skrupulatnością, dociekliwością i dokładnością. Dbamy o każdy istotny szczegół, nie pozostawiając pytań bez odpowiedzi. Jednocześnie nasze porady strukturyzujemy i wartościujemy w taki sposób, aby klient otrzymał zrozumiałą i przydatną poradę prawną wraz z rekomendacją konkretnych działań i praktyczną oceną ryzyk, jeżeli występują.

Szacunek dla klientów

Każde zlecenie jest istotne
Będąc kancelarią, która doradza przy wielomilionowych, a często również wielomiliardowych transakcjach. Gwarantujemy jednakowy poziom jakości świadczonych usług realizując projekty o niższej wartości, ponieważ Klient i jego potrzeby są dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Polska kancelaria działająca globalnie

Wielu spośród naszych Klientów posiada korzenie w Polsce, ale prowadzi działalność o charakterze międzynarodowym, stawiając czoła globalnym wyzwaniom. Wspomagamy więc międzynarodową działalność naszych klientów. W razie potrzeby, wsparciem służy nam międzynarodowa sieć Partnerów biznesowych tj. najlepszych firm prawniczych w innych jurysdykcjach. Sieć ta obejmuje kancelarie prowadzące działalność w oparciu o wartości podzielane również przez nas, a także specjalizujące się w tych samych branżach i sektorach.